UMÓW WIZYTĘ
Slide

Umów zabieg

Zostaw swoje dane, oddzwońmy najszybciej, jak to będzie możliwe.

  O mnie

  Poznaj moją historię

  DOŚWIADCZENIE

  Z branżą kosmetyczną jestem związana od 15 lat. Posiadam szerokie doświadczenie w zakresie wykonywania makijażu permanentnego, co pozwala mi spełniać wysokie oczekiwania Klientek w kwestii urody.

  PODEJŚCIE

  Cechuje mnie indywidualne podejście do Klienta, staranność oraz precyzja wykonywanych zabiegów. Swoją estetykę określiłabym jako elegancką i naturalną, mającą na celu podkreślenie urody, a nie jej karykaturyzację.

  WIEDZA

  Uczestniczę jako prelegent w szkoleniach, sympozjach i licznych projektach branżowych, zarówno w Polsce jak i za granicą. Reprezentuję Polskę na arenie międzynarodowej, wykonując zabiegi mikropigmentacji, jak również w roli jurora makijażu permanentnego. W czasopismach branżowych można znaleźć moje artykuły, gdzie dzielę się wiedzą i doświadczeniem jako ekspert w tej dziedzinie.

  SZACUNEK

  Cały czas podnoszę swoje umiejętności, a co za tym idzie poziom oferowanych usług, decydując się na zabieg, czuły się bezpiecznie i komfortowo. Bardzo ważna jest dla mnie obsługa klienta, jak i sama procedura zabiegowa. Tym aspektom mojej pracy poświęcam bardzo dużo uwagi.

  Karolina Kumańska

  Licencjonowana linergistka, wyróżniona międzynarodowym odznaczeniem Microblading & PMU World Association PRO ARTIST. Prestiżowym tytułem przyznawanym nielicznym linergistom z całego świata za profesjonalizm i estetykę zawodową (certyfikacja międzynarodowa nr 77).


  W 2018 r. ukończyła specjalizację w zakresie Trener Linergista na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego na wydziale medycznym z trzema wyróżnieniami: za wyjątkowe osiągnięcia w zakresie makijażu permanentnego oraz wysoką średnią, za najlepszą prezentację trenerską, za bardzo dobrą obronę pracy dyplomowej.

  Mistrzyni Polski Long Time Liner

  Międzynarodowa Mistrzyni PMU GOLD Conference

  Reprezentacja Polski PMU na Mistrzostwach Świata IBV w Kijowie

  Posiada tytuł GOLD master – przyznawany przez światowego lidera w dziedzinie makijażu permanentnego Nouveau Contour.

   

  Gabinet Patronacki Nanomedica – najwyższy stopień bezpieczeństwa zabiegów z użyciem medycznych preparatów z zastosowaniem sieciowanego, a także nieusieciowanego kwasu hialuronowego HAFILLER.